BUL

Meydan İstanbul Alışveriş Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir

Meydan İstanbul Alışveriş Merkezi

Meydan İstanbul Alışveriş Merkezi İstanbul'un Ümraniye İlçesindedir.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy Rıhtım'dan kalkan 1314, 14B, 14ES, 20Ü numaralı otobüslerden herhangi birine binerek Çakmak Köprüsü durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Meydan İstanbul Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            13/14/14B/14ES/20Üokyuruyus


  • Üsküdar'dan Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Çakmak durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Meydan İstanbul Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

           m5okyuruyus


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuyla Bostancı durağında inip Bostancı Köprüsü'nün üstündeki Bostancı Sanayi otobüs durağından 10 ya da 19D numaralı otobüslerden birine binerek Çakmak Köprüsü durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Meydan İstanbul Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            m4ok10/19D


  • Sultanbeyli'den 131 ya da 131C numaralı otobüslerden herhangi birine binerek Çakmak Köprüsü durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Meydan İstanbul Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

             131/131C

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler, taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonundan 34AS ile Altunizade durağında ininiz. Buradan Üsküdar-Çekmeköy metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Çakmak durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Meydan İstanbul Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

           metrobusokm5okyuruyus


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu istasyonunda Metrobüse aktarma yapınız. 34AS ile Altunizade durağında ininiz. Buradan Üsküdar-Çekmeköy metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Çakmak durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Meydan İstanbul Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            t1okmetrobusokm5okyuruyus


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Aksaray-Havalimanı metrosuyla Merter İstasyonunda Metrobüse aktarma yapınız. 34AS ile Altunizade durağında ininiz. Buradan Üsküdar-Çekmeköy metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Çakmak durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Meydan İstanbul Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            m1aokmetrobusokm5okyuruyus


  • Taksim'den Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek Gayrettepe'de inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Altunizade durağında ininiz. Buradan Üsküdar-Çekmeköy metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Çakmak durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Meydan İstanbul Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            metrom2okmetrobusokm5okyuruyus

Meydan İstanbul Alışveriş Merkezi İletişim Bilgileri

Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Balkan Caddesi No:62 Ümraniye/İstanbul

0 216 521 01 01

Meydan İstanbul Alışveriş Merkezi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Caner Güngör 14/07/2021
Beşiktaş'tan vapurla karşıya geçip dolaşarak gitmek istedik. Fakat güzergahları karıştırınca soluğu bu sitede aldık. Yol tarfiniz sayesinde çok kolay ulaştık. Harika bir yer.

Şale Songüler 14/07/2021
522 hayatımız kurtardı Mecidiyeköy'den çok rahat ulaşıcaz teşekküler tarifi yazana gerçekten çok mantıklı bir yol vermiş diğer uygulamalar çok karmaşık tarifler veriyor.

Deniz Kahveci 06/07/2021
Gayet başarılı bir tarif. 522 numaralı otobüsle çok rahat bir şekiled ulaştım avrupa yakasından.
1670518084