BUL

İkea Ümraniye Nerede, Nasıl Gidilir

İkea Ümraniye

İkea Ümraniye İstanbul'un Ümraniye İlçesindedir.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy Rıhtım'dan kalkan 1314, 14B, 14ES, 20Ü numaralı otobüslerden herhangi birine binerek Çakmak Köprüsü durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile İkea Ümraniye'ye ulaşabilirsiniz.

            13/14/14B/14ES/20Üokyuruyus


  • Üsküdar'dan Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Çakmak durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile İkea Ümraniye'ye ulaşabilirsiniz.

           m5okyuruyus


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuyla Bostancı durağında inip Bostancı Köprüsü'nün üstündeki Bostancı Sanayi otobüs durağından 10 ya da 19D numaralı otobüslerden birine binerek Çakmak Köprüsü durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile İkea Ümraniye'ye ulaşabilirsiniz.

            m4ok10/19D


  • Sultanbeyli'den 131 ya da 131C numaralı otobüslerden herhangi birine binerek Çakmak Köprüsü durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile İkea Ümraniye'ye ulaşabilirsiniz.

             131/131C

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler, taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonundan 34AS ile Altunizade durağında ininiz. Buradan Üsküdar-Çekmeköy metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Çakmak durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile İkea Ümraniye'ye ulaşabilirsiniz.

           metrobusokm5okyuruyus


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu istasyonunda Metrobüse aktarma yapınız. 34AS ile Altunizade durağında ininiz. Buradan Üsküdar-Çekmeköy metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Çakmak durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile İkea Ümraniye'ye ulaşabilirsiniz.

            t1okmetrobusokm5okyuruyus


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Aksaray-Havalimanı metrosuyla Merter İstasyonunda Metrobüse aktarma yapınız. 34AS ile Altunizade durağında ininiz. Buradan Üsküdar-Çekmeköy metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Çakmak durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile İkea Ümraniye'ye ulaşabilirsiniz.

            m1aokmetrobusokm5okyuruyus


  • Taksim'den Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek Gayrettepe'de inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Altunizade durağında ininiz. Buradan Üsküdar-Çekmeköy metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Çakmak durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile İkea Ümraniye'ye ulaşabilirsiniz.

            metrom2okmetrobusokm5okyuruyus

İkea Ümraniye İletişim Bilgileri

Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Balkan Caddesi No:56 Ümraniye/İstanbul

444 4 532

 

İkea Ümraniye Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Kaan Kandemir 02/01/2022
İzmit ten hızlı trenle söğütlüçeşme veya bostancı da inip Ümraniye İkeaya nasıl gidebiliriz?
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Yüksek Hızlı Tren'den Bostancı durağında ininiz. Buradan 10 ya da 19D numaralı otobüslerden birine binerek Çakmak Köprüsü durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile İkea Ümraniye'ye ulaşabilirsiniz.

Cafer Aydin 31/07/2021
Aracimiz yok mecbur demonte masayi belediye otobusunde tasicaz ama bu tarifle kolay gidip gelirim

Seda Perçi 14/07/2021
Kavacık'tan ümraniye ikeaya nasıl gidilir
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar Kavacık Aktarma Merkezi'nden 11ÇB'ye binip Çakmak köprüsünde indiğinizde İkea Ümraniye'ye ulaşabilirsiniz

Muhsin İyibilir 14/07/2021
Selamlar, Taksimden en kolay nasıl buraya gelebilirim?
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Taksim'den Taksim metrosuyla Mecidiyeköy'e gelerek Mecidiyeköy'den verdiğimiz tarifi kullanarak İkea Ümraniye'ye ulaşabilirsiniz.

Nazlı Güneş 14/07/2021
Arkadaşım bebeğine oyuncak almıştı ama defolu çıkmış. Benden rica etmesi üzerine Şişli'den metrobüsle karşıya geçtik ve İkea'ya gittik. Aracımız olmasa da yol oldukça kısa sürdü.

Beyza 23/03/2021
Merhaba gebzeden ıkea umraniyeye nasıl gidilir
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Gebze'den marmaraya binerek Üsküdar'da inerek Üsküdar-Çekmeköy metrosuna aktarma yapınız. Metronun Çakmak durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Ikea Ümraniye'ye ulaşabilirsiniz.
1695312341