İkea Ümraniye Nerede, Nasıl Gidilir

İkea Ümraniye İstanbul'un Ümraniye İlçesindedir. Buyaka ve Meydan İstanbul Alışveriş Merkezlerinin yanında bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy Rıhtım'dan kalkan 1314, 14B, 14ES, 20Ü numaralı otobüslerden herhangi birine binerek Çakmak Köprüsü durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile İkea Ümraniye'ye ulaşabilirsiniz.
  • Üsküdar'dan 11G, 11P, 320, , , , 9ÜD numaralı otobüslerden herhangi birine binerek Çakmak Köprüsü durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile İkea Ümraniye'ye ulaşabilirsiniz.
  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Kartal metrosuyla Bostancı durağında inip Bostancı Köprüsü'nün üstündeki Bostancı Sanayi otobüs durağından 10 ya da 19D numaralı otobüslerden birine binerek Çakmak Köprüsü durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile İkea Ümraniye'ye ulaşabilirsiniz.
  • Sultanbeyli'den 131 ya da 131C numaralı otobüslerden herhangi birine binerek Çakmak Köprüsü durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile İkea Ümraniye'ye ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler, taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonundan 34AS ile Boğaziçi Köprüsü durağında inip karşınızdaki otobüs durağından 522 numaralı otobüse binerek Çakmak Köprüsü durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile İkea Ümraniye'ye ulaşabilirsiniz.
  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu istasyonunda Metrobüse aktarma yapınız. 34AS ile Boğaziçi Köprüsü durağında inip karşınızdaki otobüs durağından 522 numaralı otobüse binerek Çakmak Köprüsü durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüşle İkea Ümraniye'ye ulaşabilirsiniz.
  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Aksaray-Havalimanı metrosuyla Merter İstasyonunda Metrobüse aktarma yapınız. 34AS ile Boğaziçi Köprüsü durağında inip karşınızdaki otobüs durağından 522 numaralı otobüse binerek Çakmak Köprüsü durağında indğinizde 5 dakikalık bir yürüyüşle İkea Ümraniye'ye ulaşabilirsiniz.
  • Mecidiyeköy'den Mecidiyeköy Parkı'nın ordaki Mecidyeköy Viyadük durağından geçen 522 numaralı otobüse binerek Çakmak Köprüsü durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüşle ya da yine Mecidyeköy Viyadük  durağından 122C'ye binip Balkan Caddesi durağında indiğinizde İkea Ümraniye'ye ulaşabilirsiniz.

İkea Ümraniye İletişim Bilgileri

Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Balkan Caddesi No:56 Ümraniye/İstanbul

444 4 532

 

İkea Ümraniye Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Nazlı Güneş 04/01/2017
Arkadaşım bebeğine oyuncak almıştı ama defolu çıkmış. Benden rica etmesi üzerine Şişli'den metrobüsle karşıya geçtik ve İkea'ya gittik. Aracımız olmasa da yol oldukça kısa sürdü.

Muhsin İyibilir 17/12/2016
Selamlar, Taksimden en kolay nasıl buraya gelebilirim?
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Taksim'den Taksim metrosuyla Mecidiyeköy'e gelerek Mecidiyeköy'den verdiğimiz tarifi kullanarak İkea Ümraniye'ye ulaşabilirsiniz.

Seda Perçi 13/12/2016
Kavacık'tan ümraniye ikeaya nasıl gidilir
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar Kavacık Aktarma Merkezi'nden 11ÇB'ye binip Çakmak köprüsünde indiğinizde İkea Ümraniye'ye ulaşabilirsiniz

Cafer Aydin 09/12/2016
Aracimiz yok mecbur demonte masayi belediye otobusunde tasicaz ama bu tarifle kolay gidip gelirim

Ümraniye Hava Durumu

Gün Max Min
Cum 30ºC 22ºC
Cmt 31ºC 23ºC
Paz 31ºC 24ºC
İkea Ümraniye konumuna gitmek çok kolay. Tarifimizle İkea Ümraniye zaman kaybetmeden ulaşırsın. Ayrıca İkea Ümraniye konumuna giden otobüslerin güncel saatlerini öğrenebilirsin. Bu otobüslerin anlık olarak nerede olduğunu öğrenmek istiyorsan Otobüs Nerede bölümünü kullanabilirsin. Akbilinde bakiyen kalmadıysa ve çevrende akbil dolumu yapacak nokta arıyorsan Akbil Dolum Noktaları kısmından yakınındaki akbil dolum noktalarını bulabilirsin.
1566547031