Ortalama Ulaşım Maliyeti

Tam: 7 ₺ / İndirimli: 4 ₺

Populer Ulaşım Aracı

Otobüs

En Son Alınan Tarif

6 saat önce

Bugünkü Hava Durumu

7ºC / 12ºC

Ziyaret Edilme Yoğunluğu

4 Kişi/Gün

En Yakın Dolum Noktası

İşlem Merkezi

Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir

Sancaktepe Hastanesi

Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi İstanbul Sancaktepe'de bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy Rıhtım'dan 19E'ye binerek Şehit Prof.Dr İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi durağınde indiğinizde Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

            19E


  • Üsküdar'dan Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Çakmak durağında inip 14ES numaralı otobüse aktarma yapınız. Bu otobüsle Şehit Prof.Dr İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi durağınde indiğinizde Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

            m4ok14ES


  • Ümraniye'den 131YS yada 14ES numaralı otobüse binerek Şehit Prof.Dr İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi durağınde indiğinizde Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

            131YS/14ES


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Tavşantepe metrosuyla Yenisahra'da inerek 19E numaralı otobüse binip Şehit Prof.Dr İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi durağında indiğinizde Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

           metrobusok 19E

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler, Mecidiyeköy taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs istasyonundan 34AS ile Uzunçayır'da inip 19E numaralı otobüse binerek Şehit Prof.Dr İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi durağınde indiğinizde Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

           metrobusok 19E


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Merter'de inip Metrobüse aktarma yapınız. 34AS'ye binerek Uzunçayır'da inip 19E numaralı otobüse aktarma yapınız. Bu otobüsle Şehit Prof.Dr İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi durağınde indiğinizde Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

           m1aokmetrobusok 19E


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu'nda inip Metrobüse aktarma yapınız. 34AS'ye binerek Uzunçayır'da inip 19E numaralı otobüse aktarma yapınız. Bu otobüsle Şehit Prof.Dr İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi durağınde indiğinizde Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

           t1okmetrobusok 19E


  • Taksim'den geliyorsanız 129T numaralı otobüse binip Yenisahra'da  inerek 19E'ye  aktarma yapınız. Bu otobüsle Şehit Prof.Dr İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi durağında indiğinizde Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

            129Tok19E

Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri

Park İçi Yolu Sancaktepe/İstanbul

0 216 606 33 00

Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Sencer Beydağı 16/11/2017
Çok güzel hastane yapmışlar ama allah gene de kimseyi düşürmesin

isim belirtilmedi 04/07/2017
Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri olarak lütfen noyı değiştirebilirmisiniz...Asıl numara:0216 606 33 00
Orayanasılgiderim.com
Bilgi için teşekkürler, düzeltildi.
1611340630