Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir

Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi İstanbul Sancaktepe'de bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy Rıhtım'dan 19E'ye binerek Şehit Prof.Dr İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi durağınde indiğinizde Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Üsküdar'dan 320A, 11T, 16A, 18Ü numaralı otobüslerden birine binerek Uzunçayır'da inip 19E ya da 19A'ye aktarma yapınız. Bu otobüsle Şehit Prof.Dr İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi durağınde indiğinizde Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Ümraniye'den 131YS numaralı otobüse binerek Şehit Prof.Dr İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi durağınde indiğinizde Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Tavşantepe metrosuyla Yenisahra'da inerek 19E ya da 19A'ya aktarma yapınız. Bu otobüsle Şehit Prof.Dr İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi durağında indiğinizde Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler, Mecidiyeköy taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs istasyonundan 34AS ile Uzunçayır'da inip 19E ya da 19A'ya aktarma yapınız. Bu otobüsle Şehit Prof.Dr İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi durağınde indiğinizde Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Merter'de inip Metrobüse aktarma yapınız. 34AS'ye binerek Uzunçayır'da inip 19E ya da 19A'ya aktarma yapınız. Bu otobüsle Şehit Prof.Dr İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi durağınde indiğinizde Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu'nda inip Metrobüse aktarma yapınız. 34AS'ye binerek Uzunçayır'da inip 19E ya da 19A'ya aktarma yapınız. Bu otobüsle Şehit Prof.Dr İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi durağınde indiğinizde Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Taksim'den geliyorsanız 129T numaralı otobüse binip Yenisahra'da  inerek 19E yada 19A'ya aktarma yapınız. Bu otobüsle Şehit Prof.Dr İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi durağında indiğinizde Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri

Park İçi Yolu Sancaktepe/İstanbul

0 216 606 33 00

Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Sencer Beydağı 16/11/2017
Çok güzel hastane yapmışlar ama allah gene de kimseyi düşürmesin

isim belirtilmedi 04/07/2017
Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri olarak lütfen noyı değiştirebilirmisiniz...Asıl numara:0216 606 33 00
Orayanasılgiderim.com
Bilgi için teşekkürler, düzeltildi.

Sancaktepe Hava Durumu

Gün Max Min
Cum 29ºC 21ºC
Cmt 30ºC 22ºC
Paz 30ºC 23ºC
Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi konumuna gitmek çok kolay. Tarifimizle Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi zaman kaybetmeden ulaşırsın. Ayrıca Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi konumuna giden otobüslerin güncel saatlerini öğrenebilirsin. Bu otobüslerin anlık olarak nerede olduğunu öğrenmek istiyorsan Otobüs Nerede bölümünü kullanabilirsin. Akbilinde bakiyen kalmadıysa ve çevrende akbil dolumu yapacak nokta arıyorsan Akbil Dolum Noktaları kısmından yakınındaki akbil dolum noktalarını bulabilirsin.

Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi giden otobüslerin saatleri

1566546958