BUL

Şehir Üniversitesi Nerede, Nasıl Gidilir

Şehir Üniversite İstanbul Üsküdar'da çevre yolu kenarında bulunmaktadır.

Anadolu Yakasından gelenler için

  • Kadıköy Söğütlüçeşme'den Metrobüs ile Altunizade durağında inip üst geçitten sol taraftan çıkarak 100 metre yürüdüğünüzde İstanbul Şehir Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Üsküdar'dan Üsküdar-Ümraniye metrosuna binerek Altunizade durağında indiğinizde İstanbul Şehir Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Ümraniye'den Üsküdar-Ümraniye metrosuna binerek Altunizade durağında indiğinizde İstanbul Şehir Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Kartal metrosuyla Ünalan istasyonunda inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Altunizade durağında inip üst geçitten sol taraftan çıkarak 100 metre yürüdğünüzde İstanbul Şehir Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.

Avrupa Yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler, Mecidiyeköy taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonundan Metrobüs ile Altunizade istasyonunda inerek üst geçitten sol taraftan çıkarak 100 metre kadar yürüdüğünüzde İstanbul Şehir Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu'nda inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüse binerek Altunizade istasyonunda inerek üst geçitten sol taraftan çıkarak 100 metre kadar yürüdüğünüzde İstanbul Şehir Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz. 
  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Merter istasyonunda inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Altunizade durağında inerek üst geçitten sol taraftan çıkarak 100 metre kadar yürüdüğünüzde İstanbul Şehir Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Bakırköy, Zeytinburnu taraflarından geliyorsanız Kazlıçeşme'den Marmaraya binerek Üsküdar'da ininiz. Otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak buradan herhangi bir otobüse binerek Altunizade durağında indğinizde İstanbul Şehir Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Taksim'den 129T'ye binerek Millet Bahçesi'nde inerek geldiğinizde yöndeki istikamette 250 metre yürüyerek İstanbul Şehir Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.

Şehir Üniversitesi İletişim Bilgileri

Altunizade Mahallesi, Kuşbakışı Caddesi Üsküdar/İstanbul

444 4 034

Şehir Üniversitesi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Birşah Açan 14/07/2021
Bir konferans olduğu için Şehir Üniversitesine gidecektim. Yeditepe Üniversitesindeki ilk senem olduğu için şehrin yabancısıyım diyebilirim. Sayenizde bu çömezliğimi bu alanda yendim :) Mecidiyeköy'den ulaşmak bu bilgilerle hiç de zor olmadı. Teşekkürler.
1686036169