Ortalama Ulaşım Maliyeti

Tam: ₺ / İndirimli: ₺

Populer Ulaşım Aracı

Feniküler

En Son Alınan Tarif

7 saat önce

Bugünkü Hava Durumu

21ºC / 29ºC

Ziyaret Edilme Yoğunluğu

1 Kişi/Gün

En Yakın Dolum Noktası

Çigköftemiss

Şehir Üniversitesi Nerede, Nasıl Gidilir

Şehir Üniversite İstanbul Üsküdar'da çevre yolu kenarında bulunmaktadır.

Anadolu Yakasından gelenler için

  • Kadıköy Söğütlüçeşme'den Metrobüs ile Altunizade durağında inip üst geçitten sol taraftan çıkarak 100 metre yürüdüğünüzde İstanbul Şehir Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Üsküdar'dan Üsküdar-Ümraniye metrosuna binerek Altunizade durağında indiğinizde İstanbul Şehir Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Ümraniye'den Üsküdar-Ümraniye metrosuna binerek Altunizade durağında indiğinizde İstanbul Şehir Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Kartal metrosuyla Ünalan istasyonunda inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Altunizade durağında inip üst geçitten sol taraftan çıkarak 100 metre yürüdğünüzde İstanbul Şehir Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.

Avrupa Yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler, Mecidiyeköy taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonundan Metrobüs ile Altunizade istasyonunda inerek üst geçitten sol taraftan çıkarak 100 metre kadar yürüdüğünüzde İstanbul Şehir Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu'nda inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüse binerek Altunizade istasyonunda inerek üst geçitten sol taraftan çıkarak 100 metre kadar yürüdüğünüzde İstanbul Şehir Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz. 
  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Merter istasyonunda inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Altunizade durağında inerek üst geçitten sol taraftan çıkarak 100 metre kadar yürüdüğünüzde İstanbul Şehir Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Bakırköy, Zeytinburnu taraflarından geliyorsanız Kazlıçeşme'den Marmaraya binerek Üsküdar'da ininiz. Otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak buradan herhangi bir otobüse binerek Altunizade durağında indğinizde İstanbul Şehir Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Taksim'den 129T'ye binerek Millet Bahçesi'nde inerek geldiğinizde yöndeki istikamette 250 metre yürüyerek İstanbul Şehir Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.

Şehir Üniversitesi İletişim Bilgileri

Altunizade Mahallesi, Kuşbakışı Caddesi Üsküdar/İstanbul

444 4 034

Şehir Üniversitesi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Birşah Açan 01/03/2017
Bir konferans olduğu için Şehir Üniversitesine gidecektim. Yeditepe Üniversitesindeki ilk senem olduğu için şehrin yabancısıyım diyebilirim. Sayenizde bu çömezliğimi bu alanda yendim :) Mecidiyeköy'den ulaşmak bu bilgilerle hiç de zor olmadı. Teşekkürler.

Üsküdar Hava Durumu

Gün Max Min
Pzt 29ºC 21ºC
Sal 30ºC 21ºC
Çar 30ºC 22ºC
Şehir Üniversitesi konumuna gitmek çok kolay. Tarifimizle Şehir Üniversitesi zaman kaybetmeden ulaşırsın. Ayrıca Şehir Üniversitesi konumuna giden otobüslerin güncel saatlerini öğrenebilirsin. Bu otobüslerin anlık olarak nerede olduğunu öğrenmek istiyorsan Otobüs Nerede bölümünü kullanabilirsin. Akbilinde bakiyen kalmadıysa ve çevrende akbil dolumu yapacak nokta arıyorsan Akbil Dolum Noktaları kısmından yakınındaki akbil dolum noktalarını bulabilirsin.

Şehir Üniversitesi giden otobüslerin saatleri

1597018107