Acıbadem Altunizade Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir

Acıbadem Altunizade Hastanesi

Acıbadem Altunizade Hastanesi İstanbul Üsküdar'da bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy'den 13, 14, 14R, 14Y numaralı otobüslerden birine binerek Altunizade durağnda inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Acıbadem Altunizade Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

           13/14/14R/14Yokwalking


  • Üsküdar'dan Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Altunizade istasyonunda inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Acıbadem Altunizde Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

            m5okwalking


  • Ümraniye'den Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Altunizade istasyonunda inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Acıbadem Altunizde Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

            m5okwalking


  • Kartal, Maltepe, Pendik taraflarından Kadıköy-Tavşantepe metrosuna binerek Ünalan'da Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Altunizade stasyonunda inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Acıbadem Altunizde Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

            m4okm4okwalking


  • Gebze, Tuzla taraflarından Marmaray ile Üsküdar'a geliniz. Üsküdar-Çekmeköy metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Altunizade istasyonunda inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Acıbadem Altunizde Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

            marmarayokm5okwalking

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs istasyonundan Metrobüse binerek Altunizade durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Acıbadem Altunizde Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

            metrobusokwalking


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuna binerek Merter'de inip Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile  Altunizade durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Acıbadem Altunizde Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

            m1aokmetrobusokwalking

  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramavayı ile Zeytinburnu'nda inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile  Altunizade durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Acıbadem Altunizde Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

            t1okmetrobusokwalking


  • Taksim'den Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek Gayrettepe istasyonunda inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile  Altunizade durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Acıbadem Altunizde Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

           m2okmetrobusokwalking

Acıbadem Altunizade Hastanesi İletişim Bilgileri

Altunizade Mahallesi Yurtcan Sokağı No:1 Üsküdar/İstanbul

0 216 649 44 44 

Acıbadem Altunizade Hastanesi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500
1656574973