Ortalama Ulaşım Maliyeti

Tam: ₺ / İndirimli: ₺

Populer Ulaşım Aracı

En Son Alınan Tarif

14 saat önce

Bugünkü Hava Durumu

21ºC / 29ºC

Ziyaret Edilme Yoğunluğu

2 Kişi/Gün

En Yakın Dolum Noktası

Akbil Dolum Bayii

Filizler Köftecisi Üsküdar Nerede, Nasıl Gidilir

Filizler Köftecisi Üsküdar Şubesi İstanbul'un Üsküdar ilçesinde olup Kız Kulesi'nin tam karşısında bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • En hızlı yol tüm ilçelerden E-5 karayoluna çıkarak Gebze-Harem minibüsüne binerek Filizler Köftecisi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Kadıköy Rıhtımdan kalkan 12 numaralı otobüs ile Kız Kulesi durağında inerek Filizler Köftecisi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız E-5 istikametinde devam eden Gebze-Harem minibüsleriyle Kız Kulesine ulaşabilirsiniz.Alternatif olarak E-5 istikametinde ilerleyen 16A, 16F, 16U otobüs hatlarından herhangi birine binip Kız Kulesi durağında inerek Filizler Köftecisi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Ümraniye, Çekmeköy taraflarından geliyorsanız Tepe Üstü, Ümraniye istikametinde ilerleyen 139A numaralı otobüs ile Kız Kulesi durağında inerek Filizler Köftecisi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Sancaktepe,  Samandıra taraflarından 320A,  Ataşehir tarafından ise 320A ya da 16M'ye binerek Kız Kules durağında inerek Filizler Köftecisi'ne ulaşabilirsiniz. 

Avrupa yakasıdan gelenler için

  • Büyükçekmece, AvcılarKüçükçekmeceEsenyurt, Güngören, Bağcılar, Esenler, Mecidiyeköy taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonundan Söğütlüçeşme yönüne giden metrobüse bindikten sonra Uzunçayır'da inip Akasya Acıbadem AVM 'nin olduğu taraftan çıktıktan sonra 320A, 16M, 16A, 16U, 16F numaralı otobüs hatlarından herhangi birine binerek Kız Kulesi durağında indiğinizde Filizler Köftecisi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Bakırköy, Zeytinburnu, taraflarından geliyorsanız Marmaray ile Üsküdar'a gelip yürüme mesafesiyle Filizler Köftecisi'ne ulaşabilrsiniz.
  • Eminönü, Karaköy, Sirkeci taraflarından ise Sirkeci-Harem arabalı vapurunu kullanarak Filizler Köftecisi'ne ulaşabilirsiniz.

Filizler Köftecisi Üsküdar İletişim Bilgileri

Üsküdar Harem Sahil Yolu No:61 Üsküdar/İstanbul

0 216 342 00 00

Filizler Köftecisi Üsküdar Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Senay Maraz 09/01/2017
Daha önce Tuzla'da bulunan mekanına gitmiştim. Nişanlım geçtiğimiz haftasonu beni buraya götürdü. Trafikte kalmayı sevmediğimi bildiği için, sizin yol tarifinizden faydalandı. Gerçekten kolayca gidip, bu güzel lezzeti bir de Üsküdar'da yemiş oldum. Teşekkürler.

Gülnaz Birçin 29/11/2016
Mükemmel manzara mükemmel lezzet. Mekanı bulması da site sayesinde çok kolay

Üsküdar Hava Durumu

Gün Max Min
Pzt 29ºC 21ºC
Sal 30ºC 21ºC
Çar 30ºC 22ºC
Filizler Köftecisi Üsküdar konumuna gitmek çok kolay. Tarifimizle Filizler Köftecisi Üsküdar zaman kaybetmeden ulaşırsın. Ayrıca Filizler Köftecisi Üsküdar konumuna giden otobüslerin güncel saatlerini öğrenebilirsin. Bu otobüslerin anlık olarak nerede olduğunu öğrenmek istiyorsan Otobüs Nerede bölümünü kullanabilirsin. Akbilinde bakiyen kalmadıysa ve çevrende akbil dolumu yapacak nokta arıyorsan Akbil Dolum Noktaları kısmından yakınındaki akbil dolum noktalarını bulabilirsin.
1597014573